"Doğru seçimler, sorunları kolay çözer."

Garantisoft Active Ticari Sistem v3.2

Ticari Uygulama çözümü olan Garantisoft Active Ticari Sistem version 3.2'de, cari işlemler (finans), satınalma, satış ve muhasebe uygulamaları bütünleşik (entegre) olarak çalışmaktadır.

Windows ve Internet Teknolojisi ile geliştirilen Garantisoft Active Ticari Sistem, hem kullanıcı alışkanlıklarını hem de ticari sistem fonksiyonelliğini bir arada işleyen profesyonel ekran ve rapor tasarımları hemen dikkatinizi çekecektir. Garantisoft Active Ticari Sistem modüllerini, yıllardır ticari sistem uygulama yazılımı geliştirmenin getirdiği birikim ve deneyim ile sunmaktadır. Garantisoft modüllerini tanıdıktan sonra klasik alışkanlıklarınızdan vazgeçeceksiniz.

Ticari bilgilerinizi güvenli Microsoft Windows NT/2000/XP/.Net, IBM AS/400 ve IBM iSeries 400 ortamlarındaki veri tabanında tutabileceksiniz, elektrik kesintilerinden ve bilgisayar arızalarından etkilenmiyeceksiniz. Data bozulmaları yaşamayacaksınız. Kontrol programı çalıştırmanıza gerek yoktur. Sistem kendini her an otomatik kontrol etmektedir. Kötü niyetli kullanıma ve kullanıcı hatalarına karşı, işlem seviyesinde yetki sınırlaması yapabileceksiniz.

Garantisoft, bilgi teknolojileri öncüleriyle yakın işbirliği içindedir. Garantisoft Active Ticari Sistem, açık mimarisi sayesinde seçtiğiniz ilişkisel veri tabanında çalışır: IBM DB2/400, Microsoft SQL Server. İşletim sistemi olarak IBM OS/400, Microsoft Windows 98SE, Windows NT/2000 ve Windows XP/.Net ile çalışmaktadır.

Windows'un ara yüzünün tüm kolaylıklarını kullanabileceksiniz. Mouse (fare) kullanmadan sadece klavye ile de Windows arayüzü ile çalışma rahatlığına kavuşacaksınız.

Garantisoft isteklerinizi dinler. Garantisoft bu konuda uyarlama, eğitim ve destek hizmeti sağlar, Türkiye'nin her yerinden servis bulabileceksiniz.

Çalışma hızı sizi şaşırtacak seviyede yüksek hızdadır. Bir PC’den 1000 PC’ye kadar İstemci/Sunucu (Client/Server) mimarileri ile lokal (LAN) ve geniş alanlı bilgisayar ağlarında (WAN) da en verimli performansta çalışmaktadır. Şubeler arası bağlantılar için uzaktan yönetim yazılımlarına (pcAnyware v.b.) ihtiyacınız yoktur. PSTN, X25, ISDN, F/L, Internet, xDSL bağlatıları ile doğrudan erişim yöntemi ile çalışmaktadır.

En kısa sürede doğru kararlara varılabilmesini kolaylaştıran yönetim raporlarını hazırlayabileceksiniz. Rapor hazırlamada çok zaman kazanacaksınız. Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) ve Lotus Notes ile bütünleşik bir ortamda çalışmaktadır.

Internet imkanlarından tam anlamıyla yararlanabileceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve demo için bizi arayabilirsiniz.

Copyright © 2000-2002, Garantisoft Internet Teknolojileri Yazılım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. 

İncirli Cad. No:96 Kat:1 Bakırköy 34720 İstanbul, Tel: 0212-570 6096, e-mail: info@garantisoft.com.tr

Tüm hakları saklıdır.  | www.garantisoft.com.tr | www.garantisoft.com | www.garantisoft.net