"Doğru seçimler, sorunları kolay çözer."

Garantisoft uygulama yazılım ürünleri hakkında kısa bilgiler: Yazılım Telif Hakları
Factoring  Windows NT2000  - AS/4002000

Factoring şirketleri için Windows 95/98/2000 ve üzeri ortamlarında çalışacak şekilde FACTORING NT2000 ve FACTORING AS/400e2000 yazılımları geliştirilmiştir. Yazılım, Yurtiçi Factoring olarak; Sabit, Aylık, Spot ve Iskontolu (baştan kesmeli) olmak üzere dört değişik factoring hesaplamasını da yapabilmektedir. Export (yurtdışı) Factoring olarak da; Kabili Rücu ve Gayri Kabili Rücu Factoring yapabilme imkanı sunulmuştur. Ayrıca kendi içerisinde muhasebe modülüne sahip olup diğer modüllerden muhasebe fişleri otomatik olarak oluşmaktadır.

Turizm Havayolları Bilet  Windows NT2000 - AS/400e2000

Garantisoft Havayolları Bilet, Türk Hava Yolları (THY) veya diğer havayollarından uçak bileti alıp, bunları müşterilerine satan turizm acenteleri (IATA acenteleri) için hazırlanmıştır. Program genel olarak; bilet stokları, müşteri cari hesapları, günlük satış/iade/iptal işlemleri, fatura basımı, kasa işlemleri ve genel muhasebeden oluşmaktadır. Ayrıca günlük satış raporları, devre raporları ve BSP raporları ile Türk Hava Yolları’na gönderilen satış raporları gibi çeşitli raporlama imkanlarını sunmaktadır.

Deniz Acenteliği ve Taşımacılığı Windows NT2000 - AS/4002000
Deniz Acenteliği ve Konteyner Taşımacılığı yapan tüm denizcilik şirketleri için geliştirilmiştir.
 border= İthalat ve İhracat
 border= İthalat Dokümantasyon
 border= İhracat Dokümantasyon
 border= Konteynır Hareketleri ve Maliyet Takibi
 border= Müşteri Hesapları ve Faturalama
 border= Armatör Hesapları ve  Faturalama
 border= Finansman ve Genel Muhasebe
 border= Ofis Entegrasyonu
 border= Yönetim Raporları
Otomotiv  Windows NT2000 - AS/4002000
Otomobil üreticileri ve bayileri için geliştirilmiş uygulama yazılımıdır. Şube bağlantıları Internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sistem online çalışmaktadır.
Internet Muhasebe  Windows NT2000 - AS/4002000
Internet Muhasebe, ilk ve tek uzaktan muhasebe yönetim paketidir.  Internet üzerinden Muhasebe, çok şubesi olan firmalar ve Mali Müşavirlik hizmeti veren muhasebe büroları için geliştirilmiştir. Online Muhasebe sistemidir.
Active Ticari Sistem  Windows NT2000 - AS/4002000
Garantisoft'un Ticari Uygulama çözümü olan Active Ticari Sistem'de, cari işlemler (finans), satınalma, satış ve muhasebe uygulamaları bütünleşik olarak çalışmaktadır.
Oto Kiralama Bilgi Sistemi (Rent a Car) Windows NT2000 - AS/4002000
CR Oto Kiralama Bilgi Sisteminin (Car Rental) genel özellikleri: Program, çok şubeli olarak çalışan Oto Kiralama firmaları düşünülerek geliştirilmiştir. Merkez ve Şubeler arasında modem aracılığı ile bilgiler aktarılmakta ve tek bir veritabanında konsolide edilmektedir
Rezervasyon Sistemi Windows NT2000 - AS/4002000
R Müşteri talebinin yoğun olduğu yemekli-yemeksiz hizmet veren işletmelerde, masaların en verimli şekilde kullanılmasını sağlamakta ve rezervasyon karışıklıklarını engellemektedir.

Copyright © 2000 - 2002, Garantisoft Internet Teknolojileri Yazılım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti., Tüm hakları saklıdır.